Honor Watch Gs Pro Charcoal
Honor Watch Gs Pro Charcoal
Honor Watch Gs Pro Charcoal
Honor Watch Gs Pro Charcoal
Honor Watch Gs Pro Charcoal
Honor Watch Gs Pro Charcoal
Honor Watch Gs Pro Charcoal
Honor Watch Gs Pro Charcoal
Honor Watch Gs Pro Charcoal

Honor Watch Gs Pro Charcoal (100000000000422004)

Marka : Honor

Honor Watch GS Pro Akıllı Saat (Honor Türkiye Garantili)

 • Sağlam Tasarım

  14 farklı Askeri Test2

  Paslanmaz çelik tuşlar

  Kişiselleştirilebilir saat görünümleri

 • Outdoor Özellikleri

  Kayak Modu

  100'den fazla antrenman modu

  GPS Rotadan Dönüş

  Ay Evreleri ve Hava Durumu Uyarıları

  Yükseklik ölçümü, barometre ve pusula

 • Sağlık Takibi

  Kalp ritim takibi

  SpO2 takibi3

  Uyku/Stres takibi4

1. Pil verileri HONOR laboratuvarlarından alınan test sonuçlarına dayanmaktadır. Gerçek kullanım süresi ayarlara ve kullanım tercihlerine göre değişiklik gösterebilir. 100 saatlik açık hava GPS güç tasarruf modu, sadece doğa yürüyüşü, dağ yürüyüşü ve patika koşusu gibi seçili antrenman modlarında mevcuttur.
2. HONOR Watch GS Pro aralarında Düşük Basınç (Yükseklik), Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Sıcaklık Şoku, Sıvı Kontaminasyonu, Güneş Radyasyonu (Günışığı), Yağmur, Nem, Tuz spreyi, Kum ve Toz, Daldırma, Titreşim, Şok, SIcaklık, Nem ve Yükseklik gibi 14 farklı türde MIL-STD-810G testini geçmiştir.
Veriler Guang Zhou GRG Metrology & Test Co., Ltd.'den alınmıştır ve rapor numarası: H202006155922-01EN-G1. Bu tür etkilere uzun süreli maruz kalınması önerilmemektedir, saate ve içeriğine hasar verebilir.
3. SpO2 Takibi, ürünün satıldığı pazara ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir. SpO2 Takibi bir tıbbi cihaz olması için tasarlanmamıştır ve herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi, iyileştirme ya da engelleme amacı taşımamaktadır. Tüm veri ve ölçümler kişisel referans amaçlı kullanılmalıdır.
4. Stres Takibi sadece Android cihazlarda mevcuttur. iOS cihazlar desteklenmemektedir.
*Devam eden sayfalardaki tüm veriler, HONOR iç laboratuvarları tarafından belirli koşullarda yapılmış testlerden edinilmiş teorik bilgilerdir. Daha fazal bilgi için bahsedilen ürün detaylarına bakabilirsiniz. Gerçek veriler her bir ürün için, yazılım sürümü, uygulama durumu ve çevresel faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Tüm veriler gerçek kullanıma göre değişiklik gösterir.

 

Çerez Kullanımı