Oppo Watch 46mm
Oppo Watch 46mm
Oppo Watch 46mm
Oppo Watch 46mm
Oppo Watch 46mm
Oppo Watch 46mm

Oppo Watch 46mm (100000000000395020)

Marka : Oppo

Tasarım, Görüntüleme ve Oluşturma

Tasarım cephesinde OPPO Watch, Apple Watch'tan ilham alan kare şeklinde bir tasarım sunuyor. Biraz karışık görünüme sahip, herkes Apple Watch olduğunu söyleyerek kandırılabilir. Gözden kaçırdığı tek şey, yan taraftaki gerçek Apple Watch'tan farklı olan Digital Crown.

OPPO Watch, 1,91 inç boyutunda çift kavisli esnek bir AMOLED ekran ve zarif ve şık görünen 3D kavisli arka tasarım kullanır. Ön taraftaki kavisli AMOLED ekran, Her Zaman Açık ekran özelliğiyle 402 x 476 piksel çözünürlüğe sahiptir. Arka tarafta, kalp atış hızı sensörü ve şarj için pimler içeren sensörler bulunur.

Akıllı saat, 6000 serisi güçlü bir alüminyum çerçeve, bilekte şık ve iyi hissettiren Floro-kauçuk malzeme kayışları sunar ve yan tarafında biri ihtiyaca göre özelleştirilebilen iki düğme ile birlikte gelir.

39,3 gram ağırlığındaki süper hafiftir elbette kayışlar olmadan ve 5ATM'ye kadar su direncine sahip su geçirmez bir tasarım sunar, bu da su altına kolayca götürebileceğiniz veya havuza dalabileceğiniz anlamına gelir.

Kayışların çıkarılması kolaydır, kayışların yanında alttaki düğmeye basmanız yeterlidir. Sağ elinizi takıyorsanız, zımbaların konumunu değiştirebilirsiniz. Kayışların kalitesi iyidir ve güvenilirdir.

Spor modu için başka bir düğme ile birlikte sağ tarafta bir uygulama çekmecesi düğmesi olarak ikiye katlanan bir güç düğmesi elde edersiniz. Düğmelerin geribildirimi iyidir, hafif basınçla basılabilir.

Hoparlör, Google Asistan girişi için bir mikrofon ile sol taraftadır. Hoparlörler, aramalar için olduğu kadar Google Asistan ile etkileşim için de kullanılabilir.

 

 

Çerez Kullanımı