Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12
Samsung Galaxy A12

Samsung Galaxy A12 (100000000000438037)

Marka : Samsung

Dörtlü Arka Kamera Özelliği Galaxy A12'de!

Samsung Galaxy A12 Özellikleri

Samsung Galaxy A12, 6.5 inç Sonsuz-V Ekran'ı ile karşınızda! Galaxy 12'nin yeni ekranıyla nasıl daha büyük bir görüş alanına sahip olabileceğinizi keşfedin. HD+ ekran teknolojisi sayesinde net görüntülerin keyfini çıkarabilir, videoları daha canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Samsung A12 özellikleri ekran ile sınırlı değil. Samsung A12 özellikleri arasında 5000 mAh batarya kapasitesi, çift hat ve hızlı şarj desteği bulunuyor. Bir akıllı telefondan beklediğiniz tüm özelliklerin daha fazlası yeni Galaxy A12 ile karşımıza çıkıyor.

Samsung A12 Fiyatı ve Şık Tasarımı

Galaxy A12 akıllı cep telefonu şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Samsung Galaxy A12, çizginin dışına taşmayan klasik renkleri bir araya getiriyor. Yumuşak hatlarıyla elde rahat bir tutuş sağlayan cep telefonu, ekranda gezinmeyi kolaylaştırıyor. Galaxy A12'nin 3 farklı rengi bulunuyor. Galaxy A12 renk seçenekleri arasında en göz alıcı renk mavi diyebiliriz. Siyah, Beyaz ve Mavi renklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip Samsung A12 fiyatı üstün performans sunan özelliklerine göre oldukça iyi bir seviyeden sunuluyor.

Dörtlü Arka Kamera Özelliği Galaxy A12'de!

Samsung Galaxy A12'nin fotoğraf tutkunları için tasarlanmış kamerasıyla tanışın. 48 MP Ana Kamera ile hatırlamaya değer anlarınızı tüm ayrıntılarıyla ölümsüzleştirebilirsiniz. Ultra Geniş Açılı Kamera ile görüş açınızı daha da genişletebilir, istediğiniz açıda fotoğraf çekebilirsiniz. Derinlik Kamerası ile alan derinliğini ayarlayın ya da ayrıntıları yakalamak için Makro Kamera ile daha da yakınlaşın. Samsung Galaxy A12 akıllı telefonun mükemmel kamerasıyla en ince ayrıntıya kadar fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Ultra Geniş Açılı Kamera İle Ultra Geniş Açılı Anılarınız Olsun

Fotoğrafta gördüğünüz ile kendi gözünüzün gördüğü arasında fark mı var? İnsan gözünün gördüğüne benzer bir görünüm sağlayan 123 derecelik 5 MP Ultra Geniş Açılı Kamera ile çektiğiniz tüm karelere daha fazla perspektif katabilirsiniz. Samsung Galaxy A12 kamera özellikleri oldukça gelişmiş bir fotoğraf deneyimi sunuyor.

Yüksek Performansın Tadını Çıkarın

Yüksek performans sunan model, 8 çekirdekli yapısı sayesinde tüm uygulamaları çok kısa bir sürede açmayı başarıyor. Samsung Galaxy A12, 4 GB RAM kapasitesi ve 64 GB dahili hafızaya ek 1 TB'ye kadar arttırılabilir hafıza sunuyor. Android işletim sistemine sahip cep telefonunda en güncel uygulama ve sistemleri rahatça kullanabilirsiniz. Çift SIM özelliği sayesinde aynı anda iki farklı SIM kartınızı da aktif şekilde kullanabilmenize olanak tanıyor. Kamera özellikleri dışında diğer avantajları göz önünde bulundurursak, Samsung Galaxy A12 yalnızca 205 gram ağırlığında olması sebebiyle cebinizde ve tüm çantalarınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir telefon.

Galaxy A12 Kamerası İle İstediğinizi Öne Çıkarın

Galaxy A12 2 MP derinlik kamerası fotoğraflarınızdaki bölge derinliğini ayarlamanıza imkan veriyor. Arka planındaki buğulu görüntüyü ayarlayarak yüksek kaliteli portre çekimleriyle etkileyici fotoğraflar elde edebilirsiniz. Samsung Galaxy A12 cep telefonunun ön kamerasıyla muhteşem selfie'lerin yıldızı olabilirsiniz. Galaxy A12’nin 8 MP Ön Kamerası ve Canlı Odak özelliği ile sizi daha çok ön plana çıkaran çarpıcı selfieler çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıntılar hoşunuza mı gidiyor? Galaxy A12'nin 2 MP makro kamerasıyla daha da yakınlaşarak hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan keşfetmeye devam edebilirsiniz. Görsel etkiyi artırmak için Canlı Odak efektleriyle eşsiz çekimler yapın.

Çerez Kullanımı